top of page

 אתר מכירות אסטאין

קוסמטיקה טבעית

כולנו רוצים עור בעל מראה צעיר, גמיש וזוהר, אך במקביל חשוב לשמור על הבריאות והסביבה.
 

שוק הקוסמטיקה העולמי רווי במוצרים עתירי כימיקלים ורעלים. אנחנו מאמינים שאפשר אחרת!  שאפשר להגיע לתוצאות קוסמטיות מרשימות על ידי שימוש במוצרי טיפוח על בסיס מרכיבים טבעיים, שאנטי-אייגניג הולך יד ביד עם איכות ובריאות  ושלא חייבים להשתמש ברעלים כדי לגרום למראה צעיר. 

אנחנו עושים שימוש בחומרי הגלם המשובחים ביותר שמגיעים ישירות מן הטבע, בדגש על אצות שמכילות נוגדי חמצון (אסטקסנטין), נוגדי דלקת ומינרלים, שמנים אורגניים בכבישה קרה, תמציות ארומטיות טהורות ותמציות צמחים טבעיות.

גישה בת קיימא וידידותית יותר לסביבה – מרכיבים רבים המופקים מנפט משמשים לעתים קרובות בקוסמטיקה קונבנציונלית. חומרים אלה דורשים כרייה נרחבת, שכן מדובר בנפט, אלומיניום או עופרת. כרייה זו מסכנת  קרקעות ומהווה איום על בתי הגידול של חיות הבר.

 

בניגוד לחומרים פטרוכימיים, חומרי גלם טבעיים כגון אצות, מגיעים בעיקר מגידול חקלאי, בדגש על פרחים, צמחים ואצות. - המשך בעייתי למשפט השימוש במגוון חומרי גלם טבעיים מייצר למעשה הגנה על המגוון הביולוגי ובתי הגידול של חיות הבר. אחד מהערכים שבזכותם בחרנו לפתח ולייצר קוסמטיקה טבעית הוא שחייבים לחיות בהרמוניה עם הטבע, כולל ההשפעה של חומרי גלם וחומרי אריזה.

 

אנחנו הולכים צעד קדימה בפיתוח פורמטים חדשניים, שתורמים להפחתה דרסטית של אריזות המוצרים שלנו. לדוגמא אריזות גדולות המאפשרות מילוי מחדש, שיטה זו מאפשרת לצרכנים לעשות שימוש חוזר באריזת המוצרים, וזאת כדי לענות על הדרישה של הצרכנים למוצרים בני קיימא , בהתאם לעקרונות הכלכלה המעגלית.

 

כל המוצרים שלנו מאושרים על ידי משרד הבריאות ולא נוסו על בעלי חיים.

מה זה אסטקסנטין?

אסטקסנטין הוא נוגד חמצון אדום המופק מאצות ירוקות המכונות Haematococcus pluvialis - המקור העשיר ביותר בטבע לאסטקסנטין טבעי. כאשר האצה חשופה לתנאים קשים ("ייבוש" בשמש, ללא אוויר ומזון) היא מייצרת את החומר הנקרא אסטקסנטין כדי לשמש כמגן מגן מפני הסביבה החיצונית.

בטבע אסטקסנטין נמצא בצמחים ויצורים ימיים כמו שרימפס, סלמון, סרטנים ועוד. הוא שייך למשפחת הקרוטנואידים ונחשב לאחד מנוגדי החמצון החזקים והיעילים בעולם. המבנה המולקולרי שלו מאפשר לו להיות פעיל ויעיל בהרבה מכל נוגד חמצון המנטרל רדיקלים חופשיים. כנוגד חמצון הוא מולקולה יציבה מספיק כדי לתרום אלקטרון לרדיקליים החופשיים ובכך לנטרל אותם ולגרום להפחתה משמעותית של העומס החמצוני בגוף, ולהגן על התאים מפני חמצון, נזקים ופגיעה רחבה בתפקוד המערכות בגוף.

הייחודיות של אסטקסנטין היא שהמולקולה שלו מסיסה הן במים והן בשומן, ופועלת גם בתוך התא וגם במעטפת ובכל יכול להגיע למקומות רבים יותר בגוף. הוא בעל פעילות רפואית רחבה יותר מרוב נוגדי החמצון, מבלי להוות בעייתיות במנגנון הפעילות של הגוף.

החזון שלנו
technology.png
טבעיות

פיתוח וייצור מוצרים מחומרים טבעיים בלבד, בהתאם לביקוש העולמי

health.png
בריאות

הנגשת הקסם של אסטקסנטין והתאמתו באופן אישי ליותר צרכנים וחולים

innovation.png
חדשנות

שילוב אסטקסנטין במגוון תעשיות ומוצרים, בכל מקום, לכל אחד

natural.png
טכנולוגיה

הגדלת כמות ואיכות באמצעות שימוש בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים ושיטות יעילות יותר

המוצרים שלנו

shampoo blue.png

טואלטיקה

בקרוב!

cosmetics website.png

קוסמטיקה

vitamin.png

תוספי תזונה

הצוות שלנו

אבי פלד

מייסד ויו"ר

מנכ"ל של מספר חברות בתחומי אבטחה, תחבורה, נדל"ן וסגנון חיים. בעל רשת קשרים עולמית המסייעת לפעילות הגלובלית העסקית.

pic%2001_edited.jpg

תומר פלד

מייסד ומנכ"ל 

מנהל, מומחה לפיתוח עסקי וחדשנות. בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים טכנולוגיים בהייטק ופתרון בעיות בדרך יצירתית.

2תומר.jpeg
ימית.jpeg

ימית אוחנה
מנהלת מכירות

מנהלת מכירות קוסמטיקה ואחראית על שביעות הרצון של הלקוחות

ימית.jpeg

ד"ר דן מילר

CTO

בעל דוקטורט באקולוגיה ימית של חיידקים, עם התמחות בתרבויות תאים ציאנובקטריאליים וביולוגיה סביבתית. בעל ניסיון רב במחקר ופיתוח בעולם החקלאות

הימית.

דן.JPG
TAMAR LERR.jpeg

תמר לרר
ביולוגית

תואר ראשון במדעי בעלי החיים וביולוגיה בפקולטה לחקלאות, האוניברסיטה העברית. תואר שני בהנדסת סביבה במכון הטכניון.

TAMAR LERR.jpeg
WhatsApp Image 2022-02-11 at 11.07.27.jpeg

רועי  דוידוביץ
לבורנט

סטודנט להנדסת תוכנה וביולוג מושבע

WhatsApp Image 2022-02-11 at 11.07.27.jpeg
bottom of page