top of page
מי אנחנו

אנחנו מפיצים את הקסם לאנשים שמחפשים חיים בריאים יותר!

פיורמג'יק היא חברת ביוטכנולוגיה הפועלת בעולם האצות, בדגש על אסטקסנטין טבעי - נוגד החמצון החזק ביותר בטבע, הידוע כבעל השפעות מופלאות על הגוף. החברה מתמחה בייצור חומר גלם טהור ואיכותי, ומחקר ופיתוח של חומרי גלם המותאמים לתעשיות שונות. בנוסף, אנחנו עוסקים בפיתוח וייצור מוצרים טבעיים המבוססים על אסטקסנטין במגוון רחב של יישומים.

המומחיות שלנו היא לגדל זן מיוחד של אצות הנקראות Haematococcus pluvialis, לייצור אסטקסנטין. מיקום החווה ושיטת הגידול שלנו מאפשרים לנו לתת לאצה את התנאים הטובים ביותר לשגשג. תהליך הייצור החדשני שלנו מאפשר לחומרי הגלם להיות מיושמים באופן ישיר בפיתוח מוצרים ולהפוך את התהליך לאפקטיבי יותר. אנו משלבים חידושים טכנולוגיים ותהליכים יעילים לייצור מוצרים המבוססים על אסטקסנטין, המכילים רכיבים טבעיים, ברמה הגבוהה ביותר, על מנת להתרחב לשווקים רבים ולהגיע לצרכנים מגוונים ברחבי העולם.

החברה הוקמה בשנת 2017, מתוך תחושת חיבור לעולם החדשנות והבנת הצרכים הסביבתיים לשימוש במוצרים טבעיים ובריאים יותר. אנחנו מאמינים כי שילובו של אסטקסנטין כחומר גלם לתחום המזון והקוסמטיקה יכולה לתרום לבריאות העולמית, ולספק את המענה לצורך ההולך וגובר של העולם כיום ומוביל לשינוי בתפיסה ואורך החיים.

מה זה אסטקסנטין?

אסטקסנטין הוא נוגד חמצון אדום המופק מאצות ירוקות המכונות Haematococcus pluvialis - המקור העשיר ביותר בטבע לאסטקסנטין טבעי. כאשר האצה חשופה לתנאים קשים ("ייבוש" בשמש, ללא אוויר ומזון) היא מייצרת את החומר הנקרא אסטקסנטין כדי לשמש כמגן מגן מפני הסביבה החיצונית.

בטבע אסטקסנטין נמצא בצמחים ויצורים ימיים כמו שרימפס, סלמון, סרטנים ועוד. הוא שייך למשפחת הקרוטנואידים ונחשב לאחד מנוגדי החמצון החזקים והיעילים בעולם. המבנה המולקולרי שלו מאפשר לו להיות פעיל ויעיל בהרבה מכל נוגד חמצון המנטרל רדיקלים חופשיים. כנוגד חמצון הוא מולקולה יציבה מספיק כדי לתרום אלקטרון לרדיקליים החופשיים ובכך לנטרל אותם ולגרום להפחתה משמעותית של העומס החמצוני בגוף, ולהגן על התאים מפני חמצון, נזקים ופגיעה רחבה בתפקוד המערכות בגוף.

הייחודיות של אסטקסנטין היא שהמולקולה שלו מסיסה הן במים והן בשומן, ופועלת גם בתוך התא וגם במעטפת ובכל יכול להגיע למקומות רבים יותר בגוף. הוא בעל פעילות רפואית רחבה יותר מרוב נוגדי החמצון, מבלי להוות בעייתיות במנגנון הפעילות של הגוף.

החזון שלנו
technology.png
טבעיות

פיתוח וייצור מוצרים מחומרים טבעיים בלבד, בהתאם לביקוש העולמי

health.png
בריאות

הנגשת הקסם של אסטקסנטין והתאמתו באופן אישי ליותר צרכנים וחולים

innovation.png
חדשנות

שילוב אסטקסנטין במגוון תעשיות ומוצרים, בכל מקום, לכל אחד

natural.png
טכנולוגיה

הגדלת כמות ואיכות באמצעות שימוש בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים ושיטות יעילות יותר

המוצרים שלנו

shampoo blue.png

טואלטיקה

בקרוב!

cosmetics website.png

קוסמטיקה

vitamin.png

תוספי תזונה

הצוות שלנו

אבי פלד

מייסד ויו"ר

מנכ"ל של מספר חברות בתחומי אבטחה, תחבורה, נדל"ן וסגנון חיים. בעל רשת קשרים עולמית המסייעת לפעילות הגלובלית העסקית.

pic%2001_edited.jpg

תומר פלד

מייסד ומנכ"ל 

מנהל, מומחה לפיתוח עסקי וחדשנות. בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים טכנולוגיים בהייטק ופתרון בעיות בדרך יצירתית.

2תומר.jpeg
מעיין צור דניאלי.jpeg

מעיין צור דניאלי
מנהלת משרד מכירות

מנהלת מכירות קוסמטיקה ואחראית על שביעות הרצון של הלקוחות

מעיין צור דניאלי.jpeg
רבקה איטח.jpeg

רבקה איטח
ביולוגית

בעל דוקטורט באקולוגיה ימית של חיידקים, עם התמחות בתרבויות תאים ציאנובקטריאליים וביולוגיה סביבתית. בעל ניסיון רב במחקר ופיתוח בעולם החקלאות

הימית.

רבקה איטח.jpeg
WhatsApp Image 2022-02-11 at 11.07.27.jpeg

רועי דודידוביץ
ביולוג

ביולוג מושבע, אוהב אצות  וסטודנט להנדסת תוכנה 

WhatsApp Image 2022-02-11 at 11.07.27.jpeg
TAMAR LERR.jpeg

בעלת תאושר שני בביולוגיה  מולקולרית של הצמח. חוקרת ומומחית בתחום המיקרו אצות בישראל

TAMAR LERR.jpeg

תמר לרר
ביולוגית

bottom of page